projektpraca.eu

Pracownik Ochrony z orzeczeniem

ARGOS
  • Dodano: 04 marca 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - premie - terminowe wypłaty - możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego - możliwość awansu w strukturach firmy - praca w systemie zmianowym - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - niezbędne narzędzia pracy - dla najlepszych - możliwość ukończenia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony - refundacja kosztów dojazdów, zakupu leków, inne formy wsparcia Obowiązki: - zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu - prowadzenia dokumentacji obiektowej - reagowanie na zagrożenia - przestrzeganie procedur - ścisła współpraca z Klientem oraz własnymi przełożonymi

Wymagania

Wymagania: - niekaralność - dyspozycyjność - komunikatywność - odpowiedzialność - punktualność - podstawowa znajomość obsługi komputera będzie dodatkowym atutem - orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu min. umiarkowanym