projektpraca.eu

Pracownik Ochrony - Operator Stacji Monitorowania Alarmów

ARGOS
  • Dodano: 04 marca 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia - premie - terminowe wypłaty - możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego - kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na przedmiotowym stanowisku - systematyczne szkolenia w zakresie obsługi Stacji Monitorowania Alarmów - możliwość awansu w strukturach firmy - praca w systemie zmianowym - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - niezbędne narzędzia pracy - możliwość refundacji kosztów dojazdów do pracy Obowiązki: - obsługa Stacji Monitorowania Alarmów - prowadzenia dokumentacji (również w formie elektronicznej) - przestrzeganie obowiązujących procedur - ścisła współpraca z Klientami oraz własnymi przełożonymi

Wymagania

- niekaralność - wpis na listę KPOF oraz pozwolenie na broń - dyspozycyjność - komunikatywność - kreatywność i zaangażowanie - odpowiedzialność i konsekwencja - punktualność - podstawowa znajomość obsługi komputera - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem