Nauczyciel lub specjalista mający kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej

Stowarzyszenie PADRE
  • Dodano: 28 lutego 2018
  • Ważna do: 14 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej (nauczyciel wspomagający). Do obowiązków należeć będzie m.in. prowadzenie indywidualnych zajęć terapeutycznych dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, tworzenie oraz realizacja programów zajęć dla dziecka, wykonywanie badań, testów i oceny funkcjonalnej dziecka, współtworzenie i realizacja Indywidualnych Programów Edukacyjno ? Terapeutycznych, przygotowywanie pomocy do zajęć, udział w spotkaniach konsultacyjnych, prowadzenie dokumentacji, współpraca z rodziną.

Wymagania

Nauczyciel wspomagający powinien mieć przygotowanie potwierdzone dyplomem ukończonych studiów w zakresie w zakresie pedagogiki specjalnej lub innej specjalności i jednocześnie świadectwem studiów podyplomowych lub kursu kwalifikacyjnego w specjalności pedagogika specjalna. Mile widziane kwalifikacje oligofrenopedagoga. Oferujemy umowę o pracę na podstawie Kodeksu pracy. Miejsce pracy Polichno, gm. Chęciny. Prosimy o wysłanie aplikacji na adres mejlowy wskazany w ogłoszeniu.