projektpraca.eu

Junior JavaScript Developer/ Intern

ITSG
  • Dodano: 27 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

JUNIOR JAVASCRIPT DEVELOPER/ Intern - KIELCE ITSG Global to software house wykorzystujący głównie technologie Microsoftu i budujący rozwiązania dla klientów w Polsce i zagranicą. Wraz z otwarciem nowego biura poszukujemy osób na stanowisko Junior JS Developer/ Intern do zespołu tworzącego aplikacje z wykorzystaniem frameworku Meteor. Pracujemy z nim od wersji 0.6, mamy kilka wdrożonych produkcyjnie projektów. Jeżeli jesteś studentem studiów informatycznych lub też interesujesz się nowymi technologiami i chciałabyś zdobyć pierwsze doświadczenie komercyjne jako JavaScript Developer zapraszam do aplikowania.

Wymagania

Wymagania: - student studiów informatycznych lub pokrewnych - znajomość podstaw JavaScript - chęć rozwoju w takich technologiach jak: JS, MeteorJS, ReactJS. Oferujemy: - płatny staż z możliwością długoterminowej współpracy - naukę pod okiem doświadczonego programisty - benefity: MultiSport, prywatną opiekę medyczną - możliwość częściowo pracy zdalnej - korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z linkiem do repozytorium GitHub i/lub opisem realizowanych projektów na studiach/ po godzinach/ w kołach naukowych/ na kursach itp na adres mailowy pnejfeld@itsg.com.pl