projektpraca.eu

Hydraulik - Norwegia

Adecco Poland
  • Dodano: 26 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiedzialny: - Instalacje sanitarne, zakładanie oraz wymiana instalacji w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Konkretna lokalizacja jest dopasowywana indywidualnie do każdego kandydata - chcemy znaleźć dla Ciebie jak najlepszą pracę. Co mamy do zaoferowania: - Stałą pracę w oparciu o norweską umowę - Darmowy lot do Norwegii - Atrakcyjne wynagrodzenie - 185,5 - 228 NOK (uzależnione od Twojego doświadczenia) - Możliwość skorzystania z feriepenger ? 12% - Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy: - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, która pozwoli Ci na rozmowę ze współpracownikami - Pracy w zawodzie (trzech lat doświadczenia popartego dokumentami) - Możliwości przedstawienia referencji na temat Twojej pracy - Mile widziane wykształcenie kierunkowe