projektpraca.eu

Asystent architekta

MONOPI STUDIO ROBERT SENDKOWSKI
  • Dodano: 24 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Pracownia Architektoniczna MONOPI STUDIO poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta. Zakres obowiązków: udział w sporządzaniu dokumentacji architektoniczno-budowlanych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy w zakresie realizacji projektów budowlanych i wykonawczych. Umiejętność obsługi programu Revit, PS, mile widziana znajomość Cinema 4D. Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Poszukujemy osób kreatywnych, ambitnych i odpowiedzialnych. W zamian za zaangażowanie oferujemy: pracę w młodym i dynamicznym zespole, udział w ciekawych wyzwaniach projektowych oraz możliwość rozwoju zawodowego. Prosimy przesyłać oferty na adres studio@monopi.pl w tytule maila wpisując ?Rekrutacja - imię i nazwisko?. Rozpatrywane będą wyłącznie oferty zawierające CV oraz portfolio. Szczegóły na stronie www.monopi.pl - rekrutacja.