projektpraca.eu

Referent ds. obsługi Klienta

Biuro
  • Dodano: 24 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Technologiczne centrum usług, poszukuje pracowników na stanowisko: Referent ds. obsługi Klienta Zakres obowiązków: prowadzenie negocjacji handlowych, realizacja celów, przedstawianie oferty, budowanie i utrzymanie relacji z Klientami, zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Oferujemy: atrakcyjny system wynagradzania i premiowania, szkolenia i rozwój zawodowy, pracę w miłej atmosferze,

Wymagania

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu technik negocjacyjnych, zasad prezentowania ofert sprzedażowych, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwartość na nowe wyzwania, wysoka kultura osobista, doskonała organizacja pracy własnej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).