projektpraca.eu

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Dział Sprzedaży
  • Dodano: 23 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Przedstawicielstwo sieci Plus i Cyfrowego Polsatu rozpoczyna rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta. Twoim zadaniem sprzedaż usług na nowych, lepszych warunkach. Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: ? obsługa połączeń telefonicznych w ruchu wychodzącym ? do sprzedaż usług klientom sieci Plus i Cyfrowego Polsatu ? budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem ? kompleksowa i rzetelna obsługa klientów Dzięki nam zyskujesz: ? stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie ? profesjonalny pakiet szkoleń produktowych i ogólnorozwojowych ? stały bezpośredni kontakt z opiekunem projektu ? liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami ? system dodatkowych bonusów ? nowe doświadczenie, które umożliwi Ci sukcesy zawodowe ? samodzielność finansową ? wynagrodzenie podstawowe to 13,70 zł brutto/h + dodatki + premie ? 50 % NASZEGO ZESPOŁU JEST JUŻ ZATRUDNIONYCH W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ

Wymagania

? dyspozycyjność ? gotowość do pracy ? łatwość nawiązywania kontaktów Jasne i czytelne warunki wynagrodzenia, zaczynasz od: 13,70 zł/h Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).