projektpraca.eu

Kierownik działu logistyki (produkcja)

CRAFTS
  • Dodano: 23 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) na zlecenie międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, posiadającej liczne oddziały m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Hiszpanii oraz Włoszech, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownika działu logistyki Miejsce pracy : Łopuszno / k. Kielc Szukamy osób, które: - sprawnie zarządzają grupą pracowników, - będą organizowały dostawy oraz kontrolowały przyjmowane zamówień (ilościowo / jakościowo), - nadzorowały prawidłowym obieg dokumentacji, - monitorowały stany magazynowe oraz optymalizowały i przystosowywały pracę magazynu do wymagań odbiorcy, - współpracowały z belgijskim oddziałem firmy. Jeśli Ci się spodoba w firmie naszego Klienta: - zaproponuje Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, - na start zagwarantuje Ci konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne (w zależności od kompetencji) , - przygotuje dla Ciebie stanowisko pełne ciekawych wyzwań od poniedziałku do piątku, - zapewni Ci przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku, -dostarczy niezbędne narzędzia do pracy, - zaoferuje atrakcyjną ścieżkę rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy. Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Chcemy Cię poznać, jeśli: - posiadasz doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (warunek konieczny), - znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, - potrafisz zarządzać średnimi zespołami (wymóg konieczny), - posiadasz umiejętność strategicznego myślenia, - bez problemu korzystasz z pakietu Microsoft Office.