projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny - branża edukacyjna

Premium CC
  • Dodano: 22 lutego 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Firma Premium CC poszukuje osób na stanowisko Konsultant Telefoniczny do realizacji projektu informacyjnego wykonywanego dla Speak Up sieci nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. Jeżeli chcesz mieć udział w projekcie dla firmy, którą wyróżnia indywidulane podejście do nauczania języka angielskiego - aplikuj do nas! Oferujemy stałą stawkę 13,70 złotych za godzinę, liczne konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami, lokalizację w ścisłym centrum Kielc (ul. Sienkiewicza), szkolenia i pomoc Team Leadera i Kierownika Projektu, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami i edukacją. Zapraszamy osoby, które cenią sobie miłą i przyjazną atmosferę oraz liczą na możliwość rozwoju zawodowego - w naszej firmie jest to gwarantowane.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy, umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, dobrej dykcji, znajomości podstawowej obsługi komputera a przede wszystkim pozytywnego nastawienia do pracy. Nie wymagamy statusu ucznia/studenta ani doświadczenia w branży - My nauczymy Cię wszystkiego! Uwierz w siebie i dołącz do naszego zespołu :) Liczba miejsc jest ograniczona - nie czekaj, aplikuj już teraz! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).