projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny Play

Premium CC
  • Dodano: 22 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma Premium CC zmienia Perspektywę! Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób, które wraz z nami będą budować aktywnie markę Play! Zasil zespół jako: Konsultant/ka Telefoniczny/a Miejsce pracy: KIELCE Co oferujemy: *stałą stawkę 13,70 złotych za godzinę niezależną od osiąganej skuteczności, *dodatkowe wysokie wynagrodzenie prowizyjne, *liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, *szkolenie wprowadzające, *niezbędne narzędzia do pracy, *miłą atmosferę i wsparcie całego zespołu, *pracę w kameralnej i przyjaznej atmosferze, *możliwość rozwoju zawodowego, *interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku ? PLAY. Ty + Premium CC = układ idealny

Wymagania

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania: *obsługi Klienta, *sprzedaży i promowania produktów i usług sieci Play, *budowania długotrwałych relacji z Klientem. Powinieneś spełniać kilka wymogów: *posiadać doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży w realizacji projektu dla operatora telefonii komórkowej lub tematycznie zbliżonego, *charakteryzować się dobrą dykcją, *być zaangażowanym w wykonywanie powierzonych obowiązków, wykazywać pozytywne nastawienie. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Premium CC Sp. z o.o (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)?.