projektpraca.eu

Native-speaker

Biuro
  • Dodano: 22 lutego 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Firma z branży finansowo-prawnej zatrudni Native Speakera jako nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia z klientem dorosłym-pracownikami kancelarii. Miejsce pracy: Kielce Obowiązki: -realizacja zajęć językowych w firmie z pracownikami -prowadzeie zajęć konwersacyjnych

Wymagania

Poszukujemy: -osoby pozytywnie nastawionej do świata, która będzie wizytówką firmy -osoby pewnej, która potrafi przekonać kursantów do siebie i swojej wiedzy - lektora doskonale znającego język obcy, natomiast niekoniecznie wymagamy ukończenia studiów filologicznych, honorujemy inne dokumenty potwierdzające umiejętności językowe - pracownika z doświadczeniem w nauczaniu - mile widziana znajomość również innych języków obcych Ofertujemy: -bogaty pakiet dodatkowych benefitów (m.in. karnet na siłownię, ubezpieczenie na życie, dopłaty do posiłków) -pracę w nowoczesnej organizacji o stabilnej pozycji na rynku -bardzo atrakcyjny wynagrodzenie -możliwość rozwoju -otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule wiadomości proszę wpisać "nauczyciel języka". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"