projektpraca.eu

Student Prawa/Absolwent Prawa

PCWO S.A.
  • Dodano: 22 lutego 2018
  • Ważna do: 01 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy: ?ambitną pracę w bardzo przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole, ?atrakcyjne warunki zatrudnienia (z bonusami min. karta na siłownię, wyjazdy i imprezy integracyjne, lekcje angielskiego), ?możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, ?dla osób spoza regionu zapewniamy zakwaterowanie w hotelu firmowym. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać : ?Aplikacja na stanowisko student prawa/absolwent prawa"

Wymagania

?Umiejętność sporządzania pism procesowych ?Dobra znajomość KC, KPC. ?Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań, ?Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, ?Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, ?Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.