projektpraca.eu

Pracownik działu Obsługi Klienta

Partener FORTUM Marketing and Sales Polska S.A.
  • Dodano: 21 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Partner FORTUM Marketing and Sales Polska S.A. w związku z ekspansją na rynek województwa świętokrzyskiego poszukuje młodych osób na stanowisko: Pracownik działu Obsługi Klienta Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie, pensję stałą+ premie (realnie 2.000 ? 4.000zł netto/miesiąc) - Możliwość rozwoju - Przyjazną atmosferę wśród młodego zespołu - Profesjonalne szkolenia - Relax Room (np. Play Station) - Przejrzysty system wynagrodzenia - Auto firmowe

Wymagania

Wymagania: - bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - punktualność Do głównych obowiązków należeć będzie: - kompleksowa obsługa Klientów firmy - współpraca z innymi działami - weryfikacja poprawności danych Klientów, tworzenie raportów - utrzymywanie długotrwałych relacji z Naszymi Klientami