projektpraca.eu

Kucharz do pizzerii

Pizza Fast
  • Dodano: 21 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Pizzeria Fast w Kielcach zatrudni osobę do przygotowywania pizzy. Nie wymagamy doświadczenia choć jest mile widziane. Każdemu dajemy szanse. Do obowiązków kucharza w naszej pizzerii należy miedzy innymi: -przygotowywanie pizzy i jej wypiek - przygotowywanie ciasta i sosów do pizzy - krojenie półproduktów -dbanie o czystość stanowiska pracy Oferujemy: -stałą pracę -regularne wynagrodzenie (średnie wynagrodzenie miesięczne na ręke wynosi około 2000 zł i jest uzależnione od ilości godzin jak również efektywności pracownika) -elastyczny grafik -pracę w młodym zespole -posiłki pracownicze w cenie 2,5zł Osoby poważnie zainteresowane ofertą prosimy o dostarczenie cv (z dopiskiem "kucharz") do naszego lokalu Kielce ul.Śniadeckich 1 w godzinach od 10-24.

Wymagania

Wymagamy: -dyspozycyjności -sumienności przy wykonywaniu obowiązków -punktualności