projektpraca.eu

Hydraulik

Adecco Poland
  • Dodano: 21 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Hydraulik (Bergen, Stavanger)\r\n\r\nOpis zadań:\r\n\r\nPraca jako hydraulik / monter instalacji sanitarnych na terenie Norwegii\r\nZakładanie oraz wymiana instalacji w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej\r\n\r\nOferujemy:\r\n\r\nLegalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy\r\nUmowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym\r\nAtrakcyjne wynagrodzenie - minimum 185,50 NOK brutto/h (często wyższe w zależności od projektu ? przykładowo 228 NOK brutto/h - projekt Bergen)\r\nDarmowy przelot do Norwegii

Wymagania

Wymagania:\r\n\r\nMinimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako hydraulik\r\nWykształcenie zawodowe, dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie - preferowane\r\nZnajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację