projektpraca.eu

Lektor języka niemieckiego

Szkoła Języków Obcych LANGUAGE ACADEMY Katarzyna Ciołak
  • Dodano: 21 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli nauczanie nie jest dla Ciebie tylko przekazywaniem suchej wiedzy, a czymś więcej...pasją, misją, lub powołaniem; będziesz czuć się komfortowo w naszym zespole.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko: Lektora języka niemieckiego. Do obowiązków lektora będzie należało: -prowadzenie zajęć językowych w wybranych, bądź przydzielonych; zróżnicowanych grupach wiekowych; -nadzorowanie postępów w nauce poprzez przeprowadzanie testów, realizację programu; -terminowe wypełnianie dokumentacji szkolnej; -aktywne uczestnictwo w życiu szkoły; Od osoby dołączającej do naszego zespołu oczekujemy: - wykształcenie kierunkowe; - b. dobra umiejętność mówienia w j.obcym; - znajomość metodyki nauczania j.obcych; - mile widziane doświadczenie w nauczaniu; - terminowe wykonywanie powierzonych zadań; Oferujemy: -zajęcia w blokach; -stałą opiekę metodyczną; -możliwość długoterminowej współpracy; -indywidualne dostosowanie grafiku pracy; -doskonałe warunki lokalowe; -praca w ciągu roku szkolnego.