projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

Uti.pl
  • Dodano: 20 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Uti.pl - oficjalny partner NASK - firma z 17 letnim doświadczeniem na rynku, lider w sprzedaży usług internetowych w województwie świętokrzyskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu handlowego. Zadaniem naszych pracowników jest telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem - pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów.

Wymagania

Wobec kandydata oczekujemy: - umiejętności nawiązywania kontaktów, budowania relacji z klientem - poprawnej dykcji - pozytywnego nastawienia - wysokiej kultury osobistej - mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży, ale nie jest ono warunkiem koniecznym - umiejętność obsługi komputera oraz poczty Oferujemy: - stałe wynagrodzenie 13,70 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów - stabilne warunki zatrudnienia ? możliwość przejścia na umowę o pracę - pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych - miłą i kameralną atmosferę pracy - niezbędne narzędzia pracy - w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu - pracę w biurze w budynku Kieleckiego Parku Technologicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30, na umowie zlecenie możliwość dostosowania grafiku