projektpraca.eu

Specjalista ds. produktu

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 20 lutego 2018
  • Ważna do: 25 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

analiza rynku i działania konkurencji, koordynacja procesu wdrożeń nowych produktów, współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi, przygotowywanie prezentacji handlowych, odpowiedzialność za własny portfel produktowy

Wymagania

wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: marketing, znajomość narzędzi marketingowych, zainteresowanie nowymi technologiami, zdolności analityczne, zorientowanie na cel biznesowy, kreatywność, otwartość na zmiany, terminowość i dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia prezentacji, znajomość pakietu MS Office, prawa jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń, współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość, życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników