projektpraca.eu

Cieśla konstrukcyjny

Adecco Poland
  • Dodano: 19 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Montaż konstrukcji drewnianych na terenie całej Norwegii. Budownictwo mieszkalne i przemysłowe\\r\\n\\r\\nWymagania:\\r\\n? Minimum 2- letnie doświadczenie w budowie domów drewnianych - szkieletowych, montażu konstrukcji zewnętrznych, ścian\\r\\n? Praca zgodnie z rysunkiem technicznym\\r\\n? Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Wymagania

Oferujemy:\\r\\n? Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy\\r\\n? Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym\\r\\n? Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii - 185,50 - 220 NOK brutto/h ( w zależności od projektu)\\r\\n? Darmowy przelot do Norwegii - przy większości projektów