projektpraca.eu

Prosta praca w biurze - sprawdź warunki

Call&More
  • Dodano: 16 lutego 2018
  • Ważna do: 11 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Proponowałeś dotychczas ludziom coś czego sam nigdy nie kupisz ? Umawiałeś spotkania na które sam nigdy nie pójdziesz? Nie rób tego, co nie daje Ci satysfakcji. Podejmij PROSTĄ PRACĘ, pracuj dla prestiżowego Partnera, przekazuj jedynie informacje. Dodatkowo wiemy, że osoby z które z nami współpracują potrzebują elastyczności, maja zajęcia na uczelni, rodzinę, dzieci, dlatego pracuj u nas po 2,,4,6,8 dziennie. U nas przekonasz się jak pogodzić życie prywatne z pracą. Dla zainteresowanych, po okresie próbnym przygotowaliśmy umowy o prace. Przyjdź i zobacz że u nas rozmowa telefoniczna wygląda zupełnie inaczej. 13,70 zł ZA GODZINĘ + PROWIZJA TO GWARANCJA bądź 2200 zł + PROWIZJA TO GWARANCJA Nie wierzysz ? Porozmawiaj z naszym zespołem. Zarówno osobami pracującymi, jak i niepracującymi. Jeżeli chcesz przekonać się jak wygląda przyjemna, a zarazem rozwojowa praca wśród doświadczonego zespołu który wiele Cię nauczy, wyślij do nas swoje CV a My skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 h.

Wymagania

Wymagania: -dobra dykcja -zaangażowanie -pozytywne nastawienie