projektpraca.eu

Sekretarka

Adecco Poland
  • Dodano: 16 lutego 2018
  • Ważna do: 24 maja 2018

Opis stanowiska pracy

-Prowadzenie bieżącej obsługi sekretarsko-administracyjnej -Obsługa gości z Polski i zagranicy -Pomoc w zakwaterowaniu dla gości zagranicznych -Organizacja wyjazdów służbowych pracowników -Obsługa telefoniczna oraz administrowanie dokumentacją przychodzącą i wychodzącą -Sporządzanie dokumentacji w języku angielskim -Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegu dokumentów w firmie -Zapewnienie materiałów administracyjnych do biur -Pomoc w bieżących sprawach.

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Wymóg konieczny -Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel oraz MS Word) oraz urządzeń biurowych -Bardzo dobra organizacja pracy własnej -Odpowiedzialność, operatywność, sumienność i dokładność -Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu -Umiejętności interpersonalne -Prawo jazdy kat. B Oferujemy: -Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie -Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. Oferta dotyczy pracy stałej.