Pracownik ogólnobudowlany, stolarz, opiekun/ka osób starszych i dzieci, pomoc kuchenna, szwaczka/krawcowa, stolarz

Centrum Integracji Społecznej w Kielcach
  • Dodano: 16 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

W RAMACH PROJEKTU " NOWA PERSPEKTYWA" ZAPEWNIAMY: ? Nabycie nowych kwalifikacji zawodowych poprzez udział w warsztatach: opieki domowej, cateringowo ? porządkowym, krawieckim, stolarskim, remontowo ? budowlanym ?Świadczenie integracyjne ?Zwrot kosztu dojazdu ?Bezpłatne badania lekarskie oraz szkolenie BHP na danym stanowisku ważne przez rok ?Bezpłatne materiały szkoleniowe ?Odzież ochronną ?Poczęstunek w trakcie trwania projektu ?Ubezpieczenie NNW ?Bezpłatne badania sanitarno ? epidemiologiczne dla uczestników warsztatów : opieki domowej, cateringowo ? porządkowego. W ramach projektu oferujemy zatrudnienie socjalne w CIS na min. 12 miesięcy.

Wymagania

Jeżeli jesteś osoba: - zamieszkałą na terenie miasta Kielce i powiatu kieleckiego - zarejestrowaną w Miejskim /Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach i długotrwale bezrobotną (rok w ciągu 24 miesięcy) LUB - niepełnosprawną ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! WYPEŁNIJ ANKIETĘ I CZEKAJ NA TEL.