projektpraca.eu

Mechanik samochodów ciężarowych

Adecco Poland
  • Dodano: 15 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Opis:\r\n\r\n? wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów ciężarowych\r\n? diagnostyka\r\n? wymiana części eksploatacyjnych\r\n\r\nOferujemy:\r\n\r\n? Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy\r\n? Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku\r\n? Atrakcyjne wynagrodzenie - min. 184 NOK brutto/godz. (możliwe stawki 184-230 NOK, w zależności od kwalifikacji)\r\n? Darmowy przelot do Norwegii

Wymagania

Wymagania:\r\n\r\n? Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy\r\n? Doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych min. 3 lata\r\n? Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy\r\n? Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców\r\n? Doświadczenie z autoryzowanych serwisów samochodowych będzie dużym atutem