projektpraca.eu

Malarz-pracownik remontowy, Niemcy

Agencja Zatrudnienia AWANS
  • Dodano: 14 lutego 2018
  • Ważna do: 24 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Praca dla osób zdecydowanych na wyjazd. Wymagane jest doświadczenie w branży lub odpowiednie wykształcenie/przygotowanie. Możliwa jest praca w dwuosobowych zespołach. Oferujemy: niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony z 6 miesiącami próbnymi (wraz ze wszystkimi składkami: socjalna, zdrowotna i emerytalna), atrakcyjne wynagrodzenie około 10? netto za produktywna godzinę pracy jeśli firma opłaca kwaterę, okolo 13? netto za produktywna godzinę pracy, jeśli pracownik sam opłaca mieszkanie. Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek, stała opieka polskojęzyczna.

Wymagania

Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy i własne auto, dyplom lub certyfikat potwierdzający umiejętności pracy w zawodzie, doświadczenie oraz motywacja i chęć do pracy. Prosimy o telefon lub przesłanie CV na podany niżej adres.