projektpraca.eu

Osoba do przygotowania przetargów

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych
  • Dodano: 12 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

- Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą "Prawo zamówień publicznych", - Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej, - Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego, - Tworzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (ukończone studia na uczelni publicznej), Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, Umiejętność pracy pod presją czasu, Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, Skrupulatność, dokładność oraz systematyczność, Komunikatywność, dyspozycyjność, Obsługa komputera - pakiet MS Office, zwłaszcza Excel Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych oraz podstawowaznajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.