projektpraca.eu

Pracownik lombardu - Kielce LOOMBARD.PL

LOOMBARD.PL
  • Dodano: 09 lutego 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku: pracownik lombardu w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę.W związku z wolnym etatem, rozwojem firmy w Kielcach poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy. Oferujemy: - bezpłatne praktyczne oraz merytoryczne przygotowanie do pracy poprzez szkolenie lombardowe i złotnicze - możliwość awansu, - STAŁĄ, BEZTERMINOWĄ UMOWĘ O PRACĘ, -Regularną wypłatę pensji 10, każdego miesiąca i premię. - pracę w miłym zespole kilkudziesięciu osób.

Wymagania

Oczekujemy: przesłania CV ze zdjęciem, biegłej obsługi komputera, znajomości środowiska Windows,oraz znajomości portali aukcyjnych i ogłoszeniowych, znajomości rynku RTV/AGD w stopniu podstawowym, zaangażowania, a przede wszystkim... chęci do pracy. Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy i dłużej.