projektpraca.eu

Doradca kampanii medycznej dla Grupy LuxMed

Call&More
  • Dodano: 06 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Pracuj dla prestiżowego Partnera, przekazuj jedynie informacje. Dodatkowo wiemy, że osoby z które z nami współpracują potrzebują elastyczności, maja zajęcia na uczelni, rodzinę, dzieci, Zadania: - przedstawianie placówek Grupy Lux Med wraz z grafikiem lekarzy - rezerwację wariantów medycznych - informowanie o akcji medycznej dla danych regionów Polski Zapewniamy: ? wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę od 11,70 zł netto za godzinę + prowizja ? liczne konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami ?sprawdź naszego FB ? NOWA LOKALIZACJA - w sąsiedztwie Kieleckich uczelni PŚK i UJK ( możesz pracować w przerwie podczas zajęć na uczelni) ? elastyczny grafik ( sam decydujesz ile pracujesz) ? kartę rabatową ( siłownia, pizzerie, cluby) STUDY&MORE ? wolne popołudnia, niedziele i święta kalendarzowe ? płatne wszystkie przerwy ? pracę w energicznym zespole i miłej atmosferzeU nas przekonasz się jak pogodzić życie prywatne z pracą. Dla zainteresowanych, po okresie próbnym przygotowaliśmy umowy o prace. Przyjdź i zobacz że u nas rozmowa telefoniczna wygląda zupełnie inaczej.

Wymagania

Dobre nastawienie do pracy Umiejętność pracy w zespole Komunikatywność Chęć uczenia się