projektpraca.eu

Dyżurny ruchu bocznicy kolejowej

Kopalnia Wapienia "Morawica" S.A. w Morawicy
  • Dodano: 05 lutego 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Kopalnia Wapienia "Morawica" S.A. w Morawicy poszukuje pracownika na stanowisko: dyżurnego ruchu bocznicy kolejowej Praca polega na organizacji ruchu pociągów towarowych w obrębie stacji oraz prowadzeniu dokumentacji przewozowej zgodnie z ustawą o transporcie kolejowym. Miejsce pracy - bocznica kolejowa Kopalni Wapienia "Morawica" S.A. w Morawicy. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Kontakt do pracodawcy: nr tel. 41 3670215 lub e-mail: sekretariat@kwmorawica.kielce.pl Prosimy kandydatów o dopisanie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

Kandydat powinien posiadać aktualne świadectwo kwalifikacyjne niezbędne do zatrudnienia na stanowisku dyżurnego ruchu.