projektpraca.eu

Praca w magazynie - laptopy

  • Dodano: 02 lutego 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: - zbieranie zamówień - przepakowywanie kontenerów - załadunek kontenerów - rozładunek kontenerów WYMAGANIA: - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikacje - dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy - mile widziane uprawnienia operatora wózków EPT OFERUJEMY: - pracę dla wiodącego światowego koncernu - legalne zatrudnienie - zakwaterowanie i ubezpieczenie - cotygodniową wypłatę wynagrodzenia - opiekę polskich koordynatorów - darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii INFORMACJE DODATKOWE: Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego swojego CV. Jeżeli masz pytania zadzwoń: Tel. 532 248 411 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wymagania

brak