projektpraca.eu

Pracownik montażowy Oisterwijk

Giger
  • Dodano: 26 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy na stanowisku PRACOWNIKA MONTAŻOWEGO ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - praca przy montażu mini koparek, WYMAGANIA: - doświadczenie w branży automotive na produkcji, - doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy, - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, OFERUJEMY: - legalne zatrudnienie, - zakwaterowanie i ubezpieczenie, - cotygodniową wypłatę wynagrodzenia, - opiekę polskich koordynatorów, INFORMACJE DODATKOWE: Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@giger.pl lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce "REJESTRACJA" na stronie www.giger.pl Jeżeli masz pytania zadzwoń: Tel. +48 532 248 411 + 48 532 248 417 www.giger.pl Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wymagania

brak