projektpraca.eu

Handlowiec specjalista ds marketingu

RODOWIAK Sp z o o
  • Dodano: 19 stycznia 2018
  • Ważna do: 23 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Biuro Obsługi Klienta Handlowiec Specjalista ds Marketingu Doradca Klienta Biznesowego Zakres obowiązków: -aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, -wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług , -doradztwo w zakresie produktów z zakresu sektora czystości oraz badanie potrzeb klientów , -budowanie długotrwałych relacji z klientami Firmy, -kompleksowa obsługa klientów Firmy zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości, -realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych, Wymagania: -doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze czystości, -bardzo dobra znajomość produktów Firmy, -wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów -umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, -pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu, -wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, -samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy, -prawo jazdy kat. B, Oferujemy: -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjny system prowizyjny, -pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie z zagranicznymi produktami, -narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań, -profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,

Wymagania

Prawo jazdy