projektpraca.eu

Praca w Anglii - różne stanowiska

T&T Recruitment
  • Dodano: 17 stycznia 2018
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Praca za granica od zaraz. Szukamy pracownikow do stalej pracy w Londynie i Nothingham Anglia. Oferujemy prace na roznych stanowiskach. - sprzedawcy do pracy na telefonie w Nothingham (opis na dole) - praca w fabrykach i magazynach ?7.50/h - myjnie samochodowe - caly tydzien ?8/h + napiwki - roznoszenie ulotek - mozna pracowac 5-7 dni w tygodniu ?8/h Podwyzka po okresie probnym. - sortowanie surowcow wtornych 5 dni po 11 godzin, ?7.50/h, nocna zmiana ?8/h. Stawki zaczynaja sie od ?7.50 na godzine. Zapewniamy minimum 40 godzin pracy tygodniowo. Zapewniamy zakwaterowanie w rozsadnej cenie jak na Londynskie warunki bez depozytu. Pomagamy w otwarciu konta w banku, otrzymaniu numeru ubezpieczenia IN, adres angielski, tani transport do UK , odziez ochronna i obuwie, Oyster Card, Sim Card Prosimy o email jaka praca Cie interesuje z krotkim opisem Twojej osoby z zalaczonym CV w jezyku angielskim jesli masz. Sprzedawca telefoniczny - Otrzymasz profesjonalny trening sprzedazowy oraz wszystkie informacje do tego aby realizowac transakcje. Otrzymasz wsparcie mentorskie w pracy Darnowa akomodacje W UK po okresie probnym , Nothingham Do twoich obowiazkow bedzie nalezalo sprzedawanie wartosciowych produktow prez telefon do Polskiej spolecznosci w UK i USA Wymagania:Pasja Chec zarobienia duzych pieniedzy, Etyka, Wysokie standarty Doswiadczenie nie wymagane, Wynagrodzenie:Wysokie prowizyjne wyplacane kazdego tygodnia Jestesmy Agencja Posrednictwa w Anglii UTR 4007551073 www.tntrecruitment.co.uk office@tntrecruitment.co.uk tel. 02080880469

Wymagania

Praca za granica od zaraz. Szukamy pracownikow do stalej pracy w Londynie i Nothingham Anglia. Oferujemy prace na roznych stanowiskach. - sprzedawcy do pracy na telefonie w Nothingham (opis na dole) - praca w fabrykach i magazynach ?7.50/h - myjnie samochodowe - caly tydzien ?8/h + napiwki - roznoszenie ulotek - mozna pracowac 5-7 dni w tygodniu ?8/h Podwyzka po okresie probnym. - sortowanie surowcow wtornych 5 dni po 11 godzin, ?7.50/h, nocna zmiana ?8/h. Stawki zaczynaja sie od ?7.50 na godzine. Zapewniamy minimum 40 godzin pracy tygodniowo. Zapewniamy zakwaterowanie w rozsadnej cenie jak na Londynskie warunki bez depozytu. Pomagamy w otwarciu konta w banku, otrzymaniu numeru ubezpieczenia IN, adres angielski, tani transport do UK , odziez ochronna i obuwie, Oyster Card, Sim Card Prosimy o email jaka praca Cie interesuje z krotkim opisem Twojej osoby z zalaczonym CV w jezyku angielskim jesli masz. Sprzedawca telefoniczny - Otrzymasz profesjonalny trening sprzedazowy oraz wszystkie informacje do tego aby realizowac transakcje. Otrzymasz wsparcie mentorskie w pracy Darnowa akomodacje W UK po okresie probnym , Nothingham Do twoich obowiazkow bedzie nalezalo sprzedawanie wartosciowych produktow prez telefon do Polskiej spolecznosci w UK i USA Wymagania:Pasja Chec zarobienia duzych pieniedzy, Etyka, Wysokie standarty Doswiadczenie nie wymagane, Wynagrodzenie:Wysokie prowizyjne wyplacane kazdego tygodnia Jestesmy Agencja Posrednictwa w Anglii UTR 4007551073 www.tntrecruitment.co.uk tel. 02080880469