projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny

Telepromo
  • Dodano: 17 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Firma TELEPROMO obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY Miejsce pracy:Kielce,ul. Czarnowska 14, woj.świętokrzyskie, Polska Kontakt: Marta Wilk tel: 786-840-056 mail: mwilk.hr@gmail.com WYMAGANIA: -chęć do pracy -minimum 20 h przepracowanych w tygodniu -2 soboty w miesiącu -obywatelstwo polskie -NIE wymagamy doświadczenia ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -umawianie Klientów na darmowe spotkania OFERUJEMY: -dwu dniowe szkolenie -umowę zlecenie - zatrudniamy od 16 r.ż. -stawka minimalna 11, 70 zł/h NETTO -możliwość zarobkowa do 19zł/h NETTO -premię w postaci nagród rzeczowych oraz gotówki -elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem -świetną atmosferę -idealną lokalizację w Centrum -możliwość awansu i rozwoju -dodatkowa premia 50 zł za każdą osobę poleconą do pracy

Wymagania

- chęć pracy - skończony 16 rok życia - przepracowanie 20 godzin tygodniowo