Asystent projektanta instalacji elektroenergetycznych oraz AKPiA

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie prac projektowych, sporządzanie opisów technicznych, dobór urządzeń i materiałów; Pomoc w opracowywaniu koncepcji i schematów elektrycznych oraz innych dokumentów technicznych; Uzgadnianie warunków przyłączeniowych, współpraca z zakładami energetycznymi; Współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego Współpraca przy projektach z branży odnawialnych źródeł energii.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani studenci/absolwenci kierunku elektrotechnika, specjalność przetwarzanie i użytkowanie energii elektrycznej); Podstawowe doświadczenie w przygotowywaniu projektów elektroenergetycznych; Znajomość komputera, w tym programów: MS Office, AutoCad; Znajomość programu SEE Electrical mile widziana; Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania; Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia Pakiet świadczeń dodatkowych Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Dużą indywidualność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.