projektpraca.eu

Pracownik produkcji palet- Torgau- Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 17 stycznia 2018
  • Ważna do: 29 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zadania: ? obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych ? praca fizyczna na linii produkcyjnej- sortowanie i podawanie desek ? nadzór nad przebiegiem procesu ? kontrola jakości wyprodukowanych palet ? prace porządkowe Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? atrakcyjne wynagrodzenie ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy ? stawkę godzinową 8, 91? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) ? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu ? opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech

Wymagania

Poszukujemy Osób: ? Zdecydowanych na podjęcie pracy poza granicami kraju ? Gotowych do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym zmotywowanych do ciężkiej pracy fizycznej i posiadających umiejętność samodzielnej pracy ? Dyscyplina, pracowitość i uczciwość to podstawa zatrudnienia