Specjalista administracji personalnej (specjalista ds. kadr)

Adecco Poland
  • Dodano: 16 stycznia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

-Obsługa kadrowa pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców (sporządzanie umów, wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń, prowadzenie teczek osobowych, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie rachunków do umów zleceń, archiwizowanie dokumentacji) -Sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami -Wystawianie faktur -Rozliczanie podróży krajowych i zagranicznych -Koordynacja pracowników tymczasowych -Raportowanie do Klienta i Przełożonego

Wymagania

-Doświadczenie na podobnym stanowisku -Znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr -Znajomość programu Microsoft Navision lub innego programu kadrowo ? płacowego -Znajomość języka angielskiego mile widziana -Praktyczna znajomość pakietu MS Office -Motywacja do pracy i nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów -Umiejętność pracy pod presją czasu -Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Oferujemy: -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Prywatą opiekę medyczną i pakiet dodatkowych benefitów -Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego