projektpraca.eu

Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Goldsun
  • Dodano: 11 stycznia 2018
  • Ważna do: 01 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych Goldsun - lider branży odnawialnych źródeł energii na rynku polskim, o stabilnej pozycji na rynku oraz posiadający setki zadowolonych klientów w całym kraju oraz za granicą, w związku z dynamicznym rozwojem oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poszukuje dwóch osób na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych Opis stanowiska: ? Realizacja planów sprzedaży ? Doradztwo w zakresie OZE ? Prezentacja oferty Goldsun klientom indywidualnym oraz MŚP ? Uczestnictwo w szkoleniach branżowych ? Raportowanie wyników do przełożonych Oferujemy: ? Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju ? Możliwości rozwoju ? Szkolenia produktowe ? Wsparcie doświadczonych handlowców ? Pracę w przyjaznej atmosferze ? Sprzedaż przełomowego produktu zmieniającego polski rynek energetyczny ? Niezbędne narzędzia pracy ? Stabilne zatrudnienie Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, mile widziany list motywacyjny) poprzez formularz dostępny na stronie lento.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).?

Wymagania

Wymagania: - Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży - Prawo jazdy kat.B - Dobra organizacja czasu pracy - Łatwość nawiązywania kontaktów - Determinacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu - Wysoka kultura osobista - Doświadczenie w sprzedaży: energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji, lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)