projektpraca.eu

Kelner/Kelnerka

Kawiarnia
  • Dodano: 08 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce OBOWIĄZKI: -profesjonalna obsługa gości restauracyjnych -umiejętność doradzenia podczas wyboru dań -znajomość karty dań oraz win -zachowanie czystości stolików -zbieranie opinii oraz oczekiwań gości -bliska współpraca z pracownikami kuchni oraz pozostałymi kelnerami -wykonywanie poleceń managera sali

Wymagania

WYMAGANIA: -doświadczenie zawodowe na stanowisku kelner w restauracji -język angielski lub niemiecki w stopniu umożliwiającym obsługę gości -komunikatywność i miłe przysposobienie -umiejętność organizacji pracy -wysoka kultura osobista -aktualne książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -dyspozycyjność oraz entuzjazm do pracy OFERUJEMY: -Współpracę w oparciu o umowę o pracę -Atrakcyjne wynagrodzenie -System szkoleń wdrażających -Miłą atmosferę w pracy -Smaczne i darmowe posiłki Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ewentualnie list motywacyjny) na adres mailowy praca@pcwo.pl , w tytule proszę wpisać "Kelner/Kelnerka". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"