projektpraca.eu

Sprzedawca/ Doradca klienta

Mydlarnia u Franciszka
  • Dodano: 08 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Renomowana firma z branży kosmetycznej poszukuje sprzedawców do punktu w Kielcach. Oferujemy - pracę w rozwijającej się firmie - atrakcyjne warunki wynagrodzeń + system premiowy - pakiet szkoleń na koszt zatrudniającego - pracę w wymiarze 20 godzin tygodniowo - umowa zlecenia, następnie umowa o pracę

Wymagania

Oczekiwania: - uśmiech, pozytywne nastawienie - ambicja w dążeniu do celu - zaangażowanie, chęć rozwoju - umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania relacji z Klientami - gotowość do zdobywania/ poszerzania wiedzy z zakresu kosmetyków i pielęgnacji - gotowość do pracy w systemie zmianowym - dyspozycyjność Zainteresowanie tematyką kosmetyków będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane prosimy o osobiste złożenie CV w sklepie Mydlarnia u Franciszka, Kielce, ul. Mała 4 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.