projektpraca.eu

Instruktor zajęć edukacyjnych z klockami LEGO

Edukido
  • Dodano: 03 stycznia 2018
  • Ważna do: 21 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z?branży edukacyjnej?poszukuje osób do prowadzenia?innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem klocków. Oferujemy: - satysfakcjonującą pracę w ramach innowacyjnego projektu - dostęp do obszernej bazy wiedzy (scenariusze zajęć, wytyczne, materiały etc) - dużą elastyczność godzin pracy - ponadprzeciętne wynagrodzenie - nieprzeciętne szkolenia - świetną atmosferę i dużą samodzielność w pracy

Wymagania

Szukamy twórczych osób ? pasjonatów klocków! Oferta skierowana jest do osób z wykształceniem pedagogicznym, nauczycieli nauczania początkowego oraz osób zainteresowanych innowacyjnymi formami nauczania (dzieci w wieku od 3 do 12 lat). Mile widziane osoby, które dotychczas nie prowadziły zajęć w szkole. Od przyszłych instruktorów oczekujemy: - szerokiej ogólnej wiedzy o świecie - kreatywności, poczucia humoru, cierpliwości ? powinieneś mieć ?duszę animatora?! - mobilności (prawo jazdy, samochód) - dużego zaangażowania w prowadzenie zajęć i dbania o ich atrakcyjny?przebieg - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - znajomość klocków Lego? (rodzaje i zastosowanie), a także myślenie trójwymiarowe będą dodatkowymi atutami - doświadczenie w organizacji imprez urodzinowych będzie dodatkowym atutem Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o nadsyłanie CV.