Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

Targi pracy - 2018
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Prosta praca biurowa - osoba z orzeczeniem

branża
Sprzedaż, handel, doradztwo

kategoria
praca dla niepełnosprawnego

opis zadań na stanowisku
Zakres obowiązków: - zlecone prace biurowe; - prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami; - raportowanie wyników pracy;

wymagania
Gwarantujemy: - umowę o pracę ( pełny bądź niepełny wymiar czasu pracy); - kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy; - przyjemną atmosferę w biurze; - wsparcie w zakresie wdrożenia w nowe obowiązki ; - pracę na samodzielnym stanowisku; - możliwości rozwoju; - niezbędne narzędzia do pracy; - spotkania integracyjne; - firmową kawę oraz herbatę; Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności ? dowolny stopień; - miejsce zameldowania ? Powiat Kielecki ( adres zamieszkania jest dowolny) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres u.skorupka@callandmore.pl

nazwa firmy poszukującej pracownika
Call&More Sp. z o.o.

kontakt z pracodawcą
881288880

Adres e-mail
u.skorupka@callandmore.pl

targi pracy 2018