projektpraca.eu

Student / stażysta - obróbka skrawaniem

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym
  • Dodano: 22 grudnia 2017
  • Ważna do: 21 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

- prace pomocnicze przy obróbce skrawaniem, - prace porządkowe na terenie zakładu.

Wymagania

- studenci kierunków technicznych, - chęć poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Oferujemy: - możliwość odbycia praktyk zawodowych z perspektywą zatrudnienia po ich odbyciu, - możliwość zatrudnienia w czasie trwania nauki na studiach, - elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku zajęć na uczelni, - pracę w szybko rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym, - możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia, - pracę w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania i programowania. Zainteresowanych prosimy przesyłać CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny na adres elektroniczny: info@delba.pl. Prosimy dopisać klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.