projektpraca.eu

Opiekun klienta specjalista ds sprzedaży

CLEAN-TECHNOLOGY
  • Dodano: 22 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Staz platny 1.300 zł / na miesiac przez 3 miesiace nastepnia Praca stała Firma dzialajaca jako renomowanych importer z wieloletnia tradycja, lider na polskim rynku poszukuje do Biura Obsługi Klienta Biznesowego stażystę z mile widzianą znajomością języka obcego, preferowany angielski, niemiecki lub rosyjski. Opis zadań na stanowisku: Bieżąca obsługa klientów, dbanie o bardzo dobre relacje z klientami, dbanie o dokumentację handlową (umowy, oferty, kartoteki CRM, itp.). Weryfikowanie potrzeb klientów oraz trendów rynkowych, nadzór nad współpracą wraz z przygotowaniem i realizacją zamówień, pozyskiwanie oraz budowanie bazy nowych klientów, przygotowywanie wycen dla klientów. Preferowani kandydaci ze znajomością branży hotelarsko gstronomicznej oraz z ogólnymi podstawami chemii przemysłowej. Przy zatrudnieniu na umowę o prace wynagrodzenie stale plus premia uznaniowa od wyników finansowych. Wymagamy: zaangażowania i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów. Akceptacji zmian i otwartość na nowości rynkowe. Wysokich zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych a także oraz dobrej organizacji czasu pracy.

Wymagania

Prawo jazdy