projektpraca.eu

Stylistka paznokci /rzęs Jędrzejów /Kielce

salon kosmetyczny
  • Dodano: 15 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Salon kosmetyczny poszukuje osoby na stanowisko: -stylistka paznokci -stylistka rzęs -kosmetologa

Wymagania

Jeśli Twoją pasją jest kosmetyka dobrze trafiłaś. Oferujemy: -pracę w zgranym zespole -przyjazną atmosferę pracy -umowę o pracę -szkolenia podnoszące kwalifikację Wymagania: - wykształcenie kierunkowe -umiejętność wykonywania stylizacji przedłużania rzęs, paznokci - mile widziane doświadczenie (zabiegi na ciało i twarz, peelingi, znajomość technik sprzedaży) - mile widziane odbycie kursów z makijażu permanentnego (lub chęć rozwoju w tym kierunku) - zaangażowanie w pracę i rzeczywista chęć rozwoju - profesjonalizm -chęć uczenia się nowych rzeczy CV oraz zdjęcia swoich prac proszę wysyłać mailowy: rekrutacja.beautysalon@gmail.com Wszystkich Kandydatów prosimy o dodanie do aplikacji klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)