projektpraca.eu

Kierowca kat. C+E (kod 95)

Flexible Human Services
  • Dodano: 15 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy w charakterze kierowcy kat. C+E. Przewoz naczep z karami na terenie Flora Holland Rozpoczecie pracy: od zaraz Miejsce pracy: Holandia Oferujemy: ?  stabilne zatrudnienie w preznie rozwijajacej sie firmie, ?  pewne godziny pracy, ?  wynagrodzenie zgodne z CAO klienta, ?  wyplate tygodniowa, ?  mozliwosc rozwoju i zdobycia cennego doswiadczenia zawodowego, ?  mieszkanie spelniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy, ?  ubezpieczenie kolektywne, ?  opieke polskiego koordynatora, ?  mozliwosc uczestnictwa w bezplatnych szkoleniach jezykowych.

Wymagania

- prawo jazdy kategorii C+E (kod 95), - dyspozycyjnosci na dluzszy okres, - dobra znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego, - doswiadczenie w pracy na oferowanym stanowisku, - odpowiedzialnosci oraz wysokiej motywacji do pracy.