projektpraca.eu

Praca przy kwiatach i bluszczu Holandia

Flexible Human Services
  • Dodano: 15 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Flexible Human Services poszukuje dla swoich Klientów Kandydatów do pracy w charakterze pracownika szklarni Rozpoczecie pracy: styczen 2018 Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie w preznie rozwijajacej sie firmie, ? pewne godziny, ? wynagrodzenie zgodne z CAO klienta, ? wyplata tygodniowa, ? mozliwosc rozwoju i zdobycia cennego doswiadczenia zawodowego, ? mieszkanie spelniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy, ? ubezpieczenie kolektywne, ? opieke polskiego koordynatora, ? mozliwosc uczestnictwa w bezplatnych szkoleniach jezykowych. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej o tej pracy, zajrzyj na strone: http://www.vireoplantsales.com/nl-46-Hedera-Plant/

Wymagania

? komunikatywna znajomosci jezyka angielskiego lub holenderskiego, ? gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres, ? motywacja do pracy, - dodatkowym atutem bedzie wlasne zakwaterowanie w regionie Aalsmeer, ? mile widziane doswiadczenie przy podobnych pracach.