projektpraca.eu

Mechanik utrzymania ruchu w Holandii

APT Contrain Poland nr 5612
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac ?Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu , ?Prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn, ?Usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń, ?Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji, ?Dodatkowo pomoc jako złota rączka na zakładzie

Wymagania

Wymagania ?Wykształcenie o profilu mechanicznym, elektrotechnicznym, ?Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ?Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów, ?Znajomość języka obcego (niemiecki, angielski lub holenderski do wyboru) w stopniu umożliwiającym komunikację w pracodawcą holenderskim, ?Elastyczność i chęć do podejmowania nowych wyzwań, ?Gotowość do podjęcia stałej pracy w systemie 2 zmianowym. Oferujemy ?Doskonalenie kwalifikacji zawodowych, ?Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej oraz atrakcyjne warunki finansowe, ?Wsparcie opiekuna na miejscu pracy oraz poza nią, ?Miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?