projektpraca.eu

Produkcja jogurtów w Holandii

APT Contrain Poland nr 5612
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac ? Praca przy produkcji jogurtów typu greckiego, ? Obsługa maszyn wykorzystywanych w procesie produkcji, ? Etykietowanie i pakowanie gotowego produktu, ? Obsługa wózka widłowego ? dla osób posiadających uprawnienia.

Wymagania

Wymagania ? Doświadczenie w pracy na produkcji ? mile widziane, ? Znajomości języka ang / niem w stopniu umożliwiającym komunikację, ? Gotowości do stałej współpracy, ? Aktualne zaświadczenie o niekaralności, ? Gotowości do prowadzenia wózków widłowych oraz doświadczenia w ich prowadzeniu ? mile widziane . Oferujemy ? Legalne zatrudnienie, ? Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, ? Zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy w domu całorocznym, ? Możliwość długotrwałej współpracy. Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?