projektpraca.eu

Szczepienie kur w Holandii

APT Contrain.pl
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac -Szczepienie kur - zapewniamy szkolenie, -Prace porządkowe.

Wymagania

Wymagania ?Gotowość do podjęcia stałej pracy ( z możliwością regularnych zjazdów do Polski), ?Motywacja i zaangażowanie ? gotowość do nauki i szkolenia, ?Gotowość do pracy wyjazdowej ( Holandia, Belgia, Niemcy), ?Mile widziane doświadczenie w pracy na gospodarstwie. Oferujemy ?Legalność i stabilność zatrudnienia, ?Atrakcyjne warunki finansowe, ?Opiekę rezydenta. Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?